| bogz a întrebat:

Ce ati facut la evaluarea nationala?

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Ne-am descurcat la romana

| iJustWannaDance a răspuns:

Hey!

Examenul la romana a fost asa-si-asa. Adica au fost subiecte usoare, dar mult de scris. Poate-poate iau un 9... happywinking

| Dildau a răspuns:

Eu sper c-am facut bine laughing. A fost putin cam ciudat la Subiectul 2 la partea a 2-a. In rest a fost destul de usor, nu ma asteptam sa dea basmul.

| shanela a răspuns:

Pai a fost usor dar cand apare baremul de corectare nu stiti?

| Claudiw a răspuns:

A fost usurel basmu', chiar daca credeam 99% ca o sa ne dea fabulalaughing

| Robert_6755 a răspuns:

Foarte bine frate.Mie unul mi s-a parut destul de usor :s. Tu?

| D3e3 a răspuns:

Am facut tot. Cu mila lui Dumnezeu oi lua un 6 laughing.