| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Ce au toti cu iluminati?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Oameni batuti in cap. Illuminati nici macar nu sunt ceea ce crede toata lumea a fi sau cel putin asa cred.
Adica ori de-a lungul timpului aia si-au schimbat ideologia si chiar vor sa conduca lumea ori de-a lungul timpului, din prostie sau interes, oamenii i-au dat conotatii negative si astfel s-a ajuns sa se creada teoriile de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoriile conspirației... E fascinant să crezi că ai descoperit ceva ascuns. big grin Și uneori poate chiar dai de informații adevărate.

| Zapkitu a răspuns:

Se zvoneste ca iluminatii sunt o specie satanista, semnul lor fiind piramida cu ochi. Daca ai curaj, cauta pe youtube documentare. BAFTA!
PS: uite aici un videoclip in care se dovedeste prezenta iluminatilor in muzica romana: http://www.youtube.com/watch?v=y19UCKDXCFc