| Ađııa a întrebat:

Ce baieti va plac? (intrebare pentru fete) big grin

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Genul romantic, tandru, petrecaret[nu exagerat de petrecaret], dulce, nici urat dar nici mare frumusete, tipul previzibil, care stie ce vrea de la viata. Dar nu cred ca exista tipul descris de mine.laughing. Aaaa si sa ma iubeasca.astfel nu are niciun rost.sad

21 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Fetelor, eu sunt intruchiparea viselor voastre.Pacat ca sunt luat rolling on the floor Sorry, poate data viitoare.

| User a răspuns:

Mda. nici nu ma prindeam ca e pentru fete daca nu precizai...

| PurpleLadybug a răspuns:

La culoare parului n'am preferintethinking bineee, exceptand faptul daca e mov, roz, albastru, verde, rosu'n caplaughing
Ochii: daca e blond sa nu aiba ochii albastri! (ma sperie baietii d genu) caprui:X:X sau verzi :X:X
S aiba simtul umoruluihappy
Sa nu fie posesiv
Cat de cat inalt...
Sa fie dragut ( nici cel mai frumos nici cel mai uratwinking )
Sa aiba o inima marelaughingrolling on the floor
Sa aiba bun simt, si tupeulaughing
Sa nu ma sufoceeee O. o
Baiatul PERFECT:X:X
Take carepeace sign

p. s. dar tie?

| Ađııa explică:

Mie:
-sa fie inalt
-sa fie glumet
-sa stie de gluma in acelasi timo
-sa se poarte frumos cu fetele
-sa aiba grija de ele (de prietena lui in special)
-sa ma iubeasca
-sa aiba ochi caprui si mari love struck
-sa nu aibe aparat dentar big grin

| alexa a răspuns:

Inalti, frumosi, destepti.
calitati fizice sunt multe, dar nu tocmai cele mei importante.conteaza si celelalte calitati sufletesti. felul in care imi vorbeste, se poarta cu me, are grija de me.in 3 cuvIntE SA MA IUBEASCAlove strucklove strucklove struck
si sa fim fericiti pana la adanci batranetitongue

| Pisiii :x a răspuns:

Bruneti cu ochii negri, iubitori, sa faca cadouri, sa nu insele si sa nu fie ceva de genul "idolul femeilor" laughing)

| ÅñdRa a răspuns:

Sinceri, afectivi si sa stie sa aprecieze o fatabig grin

P. s :si aceia care nu cred ca fetele sunt doar pentru sex

| ruxybelle a răspuns:

Ha :X pai :X, blondzi sau satenii:X ochii verzi sau caprui love struck frumosi love struck inalti :X destepti laughing love struck glumetwinking love struck etc laughing nu stau acum sa scriu romane

| Ana_6509 a răspuns:

Cei cu capul pe umeri! Nu smecherii de duzina.

| madalinutza a răspuns:

Hmmbig grin
inalt, frumos, girjuliu, desteptbig grin
frumoslove struck
freza frumoasasmug
sa se ingrijeasca:
nu-mi plac baietii neingrijitzilaughing
si.thinking
sa se imbrace frumos
etchappy

| madalinutza a răspuns:

am scris de 2 ori frumoshee hee
sorry

| anda1313 a răspuns:

Cei care ma accepta asa cum sunt [ rea (uneori), mofturoasa (de multe ori), copilaroasa, dificila, unica], care nu ma judecata, care merg ca si pe mine pe ideea (take it or leave it- accepta sau paraseste).

| andrew_9324 a răspuns:

Zeci de intrebari asemanatoarea... pff... voi raspunde si eu la aceasta :cei cu lant de haur, burta mare si ochelari D&p

| adytzzkiss a răspuns:

Pai...bruneti mai inalti decat mine ochii caprui si genele sa le aiba lungi, lungi :X:X dar conteaza si caracterul comportamentul pe care il are fata de o fata, oricum... mi'ar place sa fie glumet dar atunci cand este cazul sa fie serios dar cel mai important Sa Ma Iubeasca :X:X :*:*

| Inna_8819 a răspuns:

Poii in primul rand sa stie sa se poarte cu o fata, sa fie draguttongue, sa aibea simtul umoruluilove struck.Blond cu ochi albastriilaughing

| anna_5786 a răspuns:

Inalt, blond, ochi albastri, buze mari, destept, frumos, glumet whistling

| magicp a răspuns:

De unde ma cunoasteti fetelor de ma descrieti atat de bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pretentioase sinteti, vedeti? De aia nu va alegeti cu mare lucru, pentru ca tineti stacheta prea sus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care nu ies foarte mult in evidenta. Care stie sa respecte, sa vorbeasca.
Si cei care nu se lauda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu mercedes, vila si lant de 2-3 kg la gatbatting eyelashes.

| danuci a răspuns:

Mda, fetele nu sunt prea destepte cand vine vorba de baieti. nu va inteleg atunci cand va intrebati ce baieti va palc, oricum fiecare fata are stilul ei si preferintele ei, nu imparte stilurile si preferintele ei cu alta fata decat daca o minte si sa-i fure prietenul. nu vreau sa par misogin, si nici nu sunt, dar asta este o parere personala, nu o luati in nume de rau. pace