| anonim_4396 a întrebat:

Ce bancuri v-au facut sa radeti denuma? scrieti-le, cele mai faine primesc funda!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Un muncitor termina de pus mocheta intr-o camera dupa care vrea sa iasa sa fumeze o tigara. Cum nu-si gaseste pachetul de tigari se intoarce in camera sa-l caute. Vede o umflatura chiar in mijlocul camerei, sub mocheta proaspat pusa. Isi zice ca nu are sens sa scoata mocheta pentru un pachet de tigari, asaca isi ia ciocanul cel mai mare si arde vreo doua lovituri ca sa niveleze locul.
Tocmai atunci intra in camera proprietar ​ul, care-i spune:
- Uite, ti-am gasit pachetul de tigari, l-ai lasat in bucatarie. ​ Acum de-as mai gasi si hamsterul, ca nu e pe nicaieri.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde: happy
- Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
- Ahaa… asta era ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta!laughing

| superdorex a răspuns:

Multumesc si iti mai trimit un banc tare! papa! ]La varsta de 50 de ani femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte. Nedumerita il intreaba: - Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte? - Pai draga mea nevasta: * la 20 de ani erai fermecatoare ti-am adus o floare. * la 30 erai dulce. ti-am adus o cutie cu bomboane de ciocolata si o sampanie. * la 40 erai fierbinte... ti-am adus o paine calda. * insa acu la 50 te-ai facut cat o vaca si ti-am adus niste lapte. Insa femeia ii da replica: - Da dragul meu asa e, dar: * la 20 de ani eram eu ca o floare, insa nu tu ai rupt prima petala. * eram eu la 30 ca o sampanie de dulce. insa tu ma agitai... altii ma sorbeau. * la 40 eram eu fierbinte ca o paine, insa tu lingeai coaja, altii mancau miezul. * iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca, insa cand pleci tu de acasa.vin taurii la usa si intreaba: -Boul e acasa? laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Intr-o discoteca un baiat timid vede o fata frumoasa, si nu stie cum sa o abordeze.il intreaba pe un prieten ce sa-i spuna,la care prietenul:uite-o ca merge la baie,du-te dupa ea si cand iese spune-i ceva.
baiatul merge dupa ea la baie si fata staaa,si staa,timidul se gandeste ca sa-i spuna,in final,iese si fata, si baiatul (se sprijina de perete) si zice:ce faci frumoaso, te-ai c*cat?

merge una insarcinata in luna 8-a la doctor:vai domnu`doctor,ce sa fac sa nasc?
doctorul:du-te acasa si mananca un scaun,si apoi vei naste.
merge acasa,il mananca,apoi a doua zi iarasi:vai domnu`doctor,ce sa fac,ca deja nu mai pot,cum sa fac sa nasc?
D:du-te acasa si mananca un lighean,si sigur vei naste.
asta merge, mananca un lighean, tot nu naste.merge iar la doctor,asta ii zice sa manance o chitara. femeia o mananca, si apoi iar merge la doctor, ca trebuia sa nasca de vreo 2 saptamani.doctorul zice atunci:na, hai sa iti fac o radiografie, sa vedem daca e totul bine.si la radiografie vede un bebelas cu picioarele in lighean,stand pe scaun, si cantand la chiatara:-nu vreaaau sa ieeess, nu vreaaau sa ieees!