| isa88 a întrebat:

Ce benefici are portocala? mananc mai nou foarte multa, ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! In niciun caz. Poti manca linistita cat de multe vrei, caci fructele nu ingrasa. Dimpotriva, te ajuta la dieta. Portocalele stiam eu, contin viatamina C uite aici un site daca te intereseaza sa citeste mai multe despre acest fruct:):
http://www.portocale.ro/portocale.htm
Sper ca te-am ajutat! O zi buna!:)

2 răspunsuri:
| Andreea_7659 a răspuns:

Sincer nu, nu cred ca potocala ingrasa happy este citrica happy...insa banele da ingrasa, din cate stiu si eu. pa'pa :*

| dada_2246 a răspuns:

Orice fruct citric slabeste, nu ingrasa nici pe departe, in schimb are vitamine(in special vitamina d ) cam asta ar fi big grin