| Petruca_Silvia_1990 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unei prietene care implineste 14 ani si care asculta rock? Imi dati va rog niste idei pana sambata si sa nu fie ceva foarte scump?

4 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Un tricou cu trupa ei preferată poate?
www.gotica.ro
Ai multe chestii rock aici.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla care e trupa ei preferata si cumpara-i un album sau un tricou cu ei.

| Catalinhhh a răspuns:

Un tricou pe stilul ei.
Un ceas.
Un parfum.
Un tricou personalizat.

| Anonimastilata a răspuns:

Ehe happy
Aculta rock, de-a mea laughing
Hmm...eu nu am cumparat la fete rockarite, doar la baieti rockari (deloooc ciudat) dar iti pot da niste idei, daca esti interesat : o bratara, un lantic (sunt genul care stau pe gat si sunt negre, sunt ff faine, nu sunt foarte scumpe dar mnea)
Acum legat de tricou... in general rockari poarta cu trupe, si te-as sfatui prieteneste sa nu-i iei asta (ca sunt destul de scumpe si gasesti greu pentru baieti, dapaimite pentru fete)
Dar la fete e mai simplu sa le iei cadouri (pentru baieti)...ce incerc sa spun este ca nu conteaza ce cadou ii iei, se va bucura oricum..adica o pot face foarte fericita si doar cu un fir de floare si o bratara.( poti sa-i iei una rosie simpla sau care iti place tie mai mult sau poti sa ii faci tu acea bratara) Nu trebuie sa ii iei parfum sau sa te dai peste cap pentru stiu eu ce cadou, va aprecia oricum daca e din sufletwinking
( Si da, rockarii poarta si bratari simple rosii, nu trebuie neaparat sa aiba tepi sau altele...rockar esti pe interior - asta doar asa ca sa nu se trezesca cineva sa imi comenteze ceva laughing