| adellina a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua prietenului meu de Craciun?

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

Trebuie sa stii ce ii placebig grin
Daca are masina ia-i ceva pentru masina, un covoras nou, niste huse frumoase etc.
Daca nu are masina, ia-i un parfum, recomand Cerruty 1881

3 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Un album foto in care sa pui toate pozele cu voi, la fel de frumos ar fi un ucolaj din fotografii cu voi, cu el si alte persoane importante pentru el, un cd cu muzica voastra preferata de care va leaga primul sarut, aranjat intr-o coperta cu fotografia voastra si eventual botezat haios. Ceva cat mai original!

| Kate21 a răspuns:

Incearca ceva personalizat cum ar fi un fular tricotat de tine sau o felicitare facuta de tine

| gossipgirlxoxo a răspuns:

O cana cu Mos craciun