| DiukOAlta a întrebat:

Ce cadou pot sa-i dau unui baiat de ziua lui? Care e iubitul meu. FUNDAAA

8 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Parerea mea este sa ii daruiesti ceva care sa simbolizeze iubirea voastra.

| CloseToYou a răspuns:

Un ceas,o bratara,o curea, un parfum, un bilet la un meci sau un concert al unei trupe/solist care ii place sau daca vrei sa fii mai originala poti face un colaj cu poze cu voi doi love struck
Oricum o sa ii placa cadoul daca stie ca e de la persoana pe care o iubeste.Bafta! kiss

| IngerAlb a răspuns:

UN CRISTAL :e un cadou foarte frumos si care e o amintire placuta in viitor. locurile unde se pot face,asta cel putin la mine in oras,e in magazinele mari,centre comercile,nu vreau sa dau nume,dar daca te interesezi sigur vei gasi. e un cristal,in care cei de la magazin pun o poza, una care vrei tu(cu tine si el, etc)inauntru in el. cristalul are un suport cu joc de lumini, care cand il introduci in priza se invarte si e ca si un glob din discoteca. e f frumos si e o amintire frumoasa.costa undeva intre 80-150ron.depinde de marimea care o vrei,forma! daca iti surade ideea, intereseaza-te la tine in oras. daca ti-am fost de folos, ma bucur... oricum bafta si LA MULTI ANI! iubitului tau. te-am pupat

| Ramypapushik a răspuns:

Eu am dat 20 lei la un magazin si mi-a facut o perna cu o poza cu mine si iubi meu pe ia e foarte frum si eu cred ca e cadoul potrivit :-p sper ca te-am ajutat kisskiss

| TheRocker16 a răspuns:

Eu prietenului meu i-am luat un lantisor de argint cu un pandantiv in forma de chitara. daca nu ai foarte multi bani ii poti face cadou un inel, baietii adora chestiile de genul. acum nu stiu ce fel de baiat esti iubitul tau. multa bafta

P.S uite aici un site cu lucruri destul de interesante:http://www.bestial.ro/index.php

| Ionutzu99 a răspuns:

Ceva simbolic ce stii ca ii place. De exemplu mie mi.ar placea sa primesc de la iubita mea o poza frumos inramata cu noi doi, o cana, o perna sau un tricou personalizat, un ceas frumos, un album foto cu toate pozele facute in cele mai frumoase aventuri ale noastre, un parfum, un lantisor. Sunt multe chestii semnificative oe care i le poti cumpara. Bafta!

| fotomatic a răspuns:

Ceva personalizat. Uita-te pe aici: http://www.epersonalizari.ro/

| 123robi321 a răspuns:

Un sarut si un parfum mai special