| ElenaGhilbert a întrebat:

Ce cadou pot sa ii ofer prietenei mele cele mai bune de Craciun si Anul Nou. Cu un buget mai limitat (vreau sa il cumpar chiar eu din banii mei adunati (si nu sunt prea multi))

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Un pandantiv cu "best friends" pe care sa il impartiti sau un glob cu zapada. De revelion se dau cadouri?laughing) Nu prea ai ce sa iei. Poate o cutie cu bomboane.

| Dugalle a răspuns:

De unde sa stim noi ce i-ar placea si ce fel este ea ca persoana?

| SkPanda a răspuns:

Nu prea știu ce i.ai putea lua, ceva semnificativ idk. ceva sentimental, un simbol sau nu știu. Sper ca te.am ajutat.