| RMG a întrebat:

Ce cadou sa dai unui baiat de ziua lui? mentionez e iubit...

Răspuns Câştigător
| Sweet155 a răspuns:

Un ceas, un parfum, un tablou in care sa fie o poza cu voi doi si o camasa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colaj cu poze cu voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosete.

| Taduic a răspuns:

Un parfum și un la mulți ani călduros ar fi cel mai bine. Dacă nu-i aduci chiar nimic material, pare sânjenitor, chiar dacă el în sinea lui nu se așteaptă la nimic, cam așa merg lucrurile. Dacă nu e relația serioasă, un simplu la mulți ani merge.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Baietii in general nu prea vor cadouri... dar din moment ce sunteti impreuna poti sa ii scrii ceva frumos! Eu cred ca cel mai mult ar aprecia ceva din suflet decat un bun material!