| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i i-au celui mai bun prieten al meu? Eu sunt fata, el baiat, deci este totusi o relatie mai speciala de prietenie love struck. Face sambata 15 ani, si nu prea am idee de ce sa-i iau drept cadou.Nu-i prea place fotbalul, are tendinte de rapper.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O sapca de rapper cred ca i-ar placea happy.

| Veve :X a răspuns:

Pai un blin-bling sau 2 n`are strica; mai poti incerca o sapta cum a spus @Solbatting eyelashes

| anonul a răspuns:

Stiu ca a trecut mult timp, dar si eu sunt rapper, si mie mi-ar placea un mp4 de 2 gb sau un brass knucle (e o chesti ce ti-o pui pe mana ca sa lovesti) http://gossiponthis.com/2008/08/01/album-covers-nelly-ll-cool-j-ti-karina/ am unu', dar nu mi-ar strica doua si ultimul lucru la care mi-ar placea, o sapca de rapper + banderla nike de mana;)

| :X:X a răspuns:

Un tricou cu cranii, negru. larg laughing

| 2696 a răspuns:

Un tricou cu un mesaj haios sigur il va incanta sau un tort dragutwinking