| Lacramioara_6794 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar fratelui meu de ziua lui? (implineste 18 ani)

7 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Iai si tu un set de barbierit, sau ceva simbolic.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Un ceas.
O camasa.(cu tot cu cravata). o sa-i foloseasca
Un ipod. daca stai bine cu banii
Un set ( parfum spray gel de dus )
Un parfum
O bratara aur/argint depinde ce-i place.

| Aiwendil a răspuns:

Un BMW laughing.Glumeam.Cumpara-i un latinc reprezentativ, o carte, un film interesant, un CD cu formatia lui preferata, haine, cumpara-i un bilet la meci la echipa lui preferata, un nou creier laughing, un bibelou, un joc, un ipod etc. Fa-i cadou ceea ce isi doreste si ii place.Cumpara ceva care are culoarea lui preferata sau ciocolata preferata etc.

| e m i l y a răspuns:

Parfum. bratara de argint. tricou personalizat. etc.

| Ioanna2012 a răspuns:

Sora mea a implinit acum o saptamna-doua 18 ani si i-am dat de ziua ei ceva facut de mine..." un album cu amintiri laughing " i-a palcut love struck foarte mult [oricum, nu puteam sa ii cumpar ceva pentru ca avand doar 13 ani laughing, m-am folosit de hartie, poze, culori, si capsator laughing ] a iesit frumos si i-a palcut foarte mult

| deathlord a răspuns:

In functie de buget, dar o narghilea face toti banii la un majorat!

| taretare a răspuns:

Acum depinde la 18 ani o masina adevarata daca aveti bani daca nu cumparati ceva de baieti in varsta poate un costum sport