| BiancaCN a întrebat:

Ce cadou sa ii fac celei mai bune prietene? Ma gandeam la ceva manual care sa ii arate cat de mult o iubesc

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

O bratara a prieteniei care ai putea s-o faci din elasticele din guma.
Sunt multe tutoriale pe YouTube care te vor ajuta.
Incearca sa faci si ceva diferit de bratari, sunt niste figurine ca bufnitele si se fac destul de simplu.
Sau daca ai imaginatie si esti indemanatica ceva original din elastice gumate.

Bafta

2 răspunsuri:
| Adelin89 a răspuns:

O cutie de ciocolata in papanasii mei...

| SerenaSmiley a răspuns:

Mai bine scrie-i o scrisoare in care spui cat de mult o iubesti si ii mai dai un plus si un buchet de flori