| Carina2 a întrebat:

Ce cadou sa ii luam doamnei diriginte? Suntem clasa a8 a, si in anii astia ne-a fost mai mult decat o diriginta. E o persoana extraordinara, si chiaaar merita♥ Avem 100 de lei... ce i am putea lua?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste borcane de zacusca si cateva bidoane de bors pentru mancare

| GYGYLATINO a răspuns:

Carina daca aveti 100 de lei eu zic sa i luati un buchet de flori ceva mai scump nu ceva ieftin si daca e ceva un bibelou sau o cutie de boboane de ciocolata de ex milka in forma de inimoara sau daca e diringinta si profa de romana luati o carte preferata a ei si intreba si ceilalti profesori ce carte prefera doamna diriginta a ta si sunt convins ca se va bucura enorm de surpriza asa ca bafta