| soffie a întrebat:

Ce cadouri ati primit anul acesta de Craciun?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nimic? nu am primit decat cand eram copil lucruri cu o valoare sentimentala sa o spunhee hee am crescut cu bune si rele, insa sunt fericit ca sunt sanatoswinking asta e cel mai mult ce imi doresc, sanatate si multa dragoste sa ofer/primesc in rest... duca-se-n pustiu toatewinking
Sanatate, familie, dragoste, big grin asta e tot ce conteaza de ' sarbatori ' si mereu daca stau sa ma gandesc asta e ce conteaza cel mai mult.

| positivity a răspuns:

Ca şi cadou am primit un aparat nou, Kodak. Iar peste câteva zile, voi primi un laptop, pentru că am fost fată cuminte.
Însă tot ce îmi doream era un skateboard nou, pe care mi-l doresc de câteva luni; dar nici acum nu l-am primit.
Se pare că trebuie să mi-l cumpăr singură.
Sărbători fericite!

| cooldreams a răspuns:

Un laptop (si niste chestii de mancat laughing)
tu ce ai primit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit un Samsung galaxy s advance. tu ce ai primit?