| Paine2222 a întrebat:

Ce cadouri le plac fetelor in general?

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cele care sunt daruite cu suflet si care crezi ca i se potrivesc :*

| AnKa76 a răspuns:

Cele daruite din INIMA...big grin. Orice daruit cu drag dar in special haine, bijuterii si plusuri. Sper sa te ajute. Funda?

| MariusZap a răspuns:

Fetelor de obicei le plac:ciocolata scumpa, bijuterii, ursuleti de plus cu "I love you", chestiile scumpe.Insa depinde.Prietenei mele i place ciocolata amaruie, chestiile lucioase si scumpe sau sa mergem undeva.Depinde de placerile fetei