| ella21031 a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa aiba prietenul/prietena ta?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Sa fie dragut, intelegator sa stie sa se decurce
si cel mai important sa am iubeasca
:X
funda?

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ar trebui sa fie in primul rand sincer si inteligent.happy
Imi plac baietii inteligenti, sa ai ce sa vorbesti cu ei...si sincer, pentru ca urasc minciuna, prefer sa mi se zica in fata tot.
Apoi fizic, ar trebui sa fie mai inalt ca mine si sa aiba ochi verzi sau albastri.big grin
Aa...si imi place parul crethappy doar imi place, asta nu inseamna ca trebuie sa fie asa neaparat.
Eh...cam atat.happy

| Daria a răspuns:

In primul rand sa fie frumos,sa aiba acel ceva ce ma da pe spate de fieacare data cand il privesc-recunosc,sunt superficiala,ma intereseaza aspectul fizic mult.straight face
Apoi sa fie amuzant, cu simtul umorului, sa nu te plictisesti in preajma lui.Sa fie sincer si de incredere, normal inteligent-n-am ce discuta cu unu' fara cap.laughing
La fizic prefer sa fie genul "biker boy" urasc musculosii blonzi cu ochi albastri tipici filmelor cu adolescenti americani.Sa aibe de preferat parul cret sau un pic mai lung, tuns in scari, negru sau saten.La ochi nu am preferinte, sa fie inalt si slab, nu bine facut.Cam atat.happy

| justme97 a răspuns:

Descurce*
scuze

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Orice calitate ar avea el/ea trebuie sa ti se potriveasca!

| anonima17ano a răspuns:

Ceaa ce conteaza cel si cel mai mult este sinceritatea si increderea restul nu mai conteazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi spun parerea big grin la mine ar conta sa fie frumos, sa se imbrace la moda, poate s aiba si un pierce in spranceanahee hee sa aiba bani si masina:-x dap. poate sunt materialista!` dar asa imi place!`

kiss:*