| anonim_4396 a întrebat:

Ce Cantareti va plac?

Răspuns Câştigător
| Anonnnnn a răspuns:

Iuhu:X.si mie imi place bill kaulitz:X:X.ahh, asa voce=p~

so, th:X

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De la noi:Andra,Voltaj,Puya,Vunk,Dan Balan.
De afara:Enrique Iglesias,Shakira,Lady Gaga,Avril Lavigne,One Republic,Basshunter,BEP,Celine Dion, Cheril Cole, Eminem.

| FoarteLetargic a răspuns:

Dragonu AK47winking

| MissL a răspuns:

Romani : andra, smiley, alex velea connect-r, inna, play&win deep central ackent
altii : kelly rowland, rihanna, trey songz, usher, laura paussini, fabri fibra, ne-eu, robbie williams, pink, katy perry, pittbul, jenifer lopez, justin timberlake, beyoce, britney spears, avril lavigne, n-dubz, enrique iglesias, brian adams, celine dion, Kylie Minogue, taio cruz,
si ar mai fi, dar sunt fan RIHANNA! love struck

| Ryuzaki a răspuns:

Deryck Whibley, Billie Joe Armstrong si Jaret Reddick.

| XK a răspuns:

Shoby,Sisu,Ombladon,Cheloo,Nimeni Altu`,Spike,Maximilian,DMX, Markone1, Pacha ...si lista continua

| Rritu a răspuns:

Romani: Cheloo,Ombladon, Markone1, Sisu,Puya,Guess Who, Nane, Grasu` XXL, Spike, Bitza, B.U.G Mafia, Alex Velea, Camuflaj, Vescan, C.I.A, Raku.

Straini: Eminem, Tupac, La Coka Nostra, Eazy-E, The Game, Ice Cube, Dr.Dre