| anonim_4396 a întrebat:

Ce carti cititi cu mare placere? eu pe cele de Jules Verne

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cartile despre razboi dar alea serioase adica cele care sunt strict pe subiect nu mai baga si o poveste de dragoste intre doua gloantelaughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Stephanie Mayer.Aghata Cristie

| Lady.Love a răspuns:

Mihail Drumes, Mark Twain.mai sunt, da n-am idei la ora asta.

| costymaximus a răspuns:

Aghata Cristie

| cristinela a răspuns:

Am citit cu mare placere cand eram copil si as reciti oricand, Jules Verne, ca si tine, Legendele Olimpului, Singur pe lume, tare mult mi? a placut, toate cartile lui Dumas, tatal si fiul si politiste tot ce imi pica in mana, desi era pe vremea lui Ceausescu si faceam rost de carti bune destul de greu!

| drg1994 a răspuns:

Da eu tot pe acelea imi plac aventurile! pa

| acris a răspuns:

Cele politiste

| samantha a răspuns:

Le citesc cu cea mai mare placere si le intele foarte repede catile care au foarte mult dialog ca de exemplu:Romeo si Julieta sau O scrisoare pierduta

| xeon a răspuns:

Ultimul mohican