| Emma a întrebat:

Ce citat preferat aveti la hi5?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Nu te minti, stii femeia ideala e iubirea ta actuala si c***a lui de aseara"winking

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu am mai multe citate preferate:

@ Sa ai intotdeauna doua animale de calarie:rabdarea si prudenta.Rabdarea te vesteste si prudenta te pazeste.Prudenta este arta de a controla roscul.[Alexandru Paleologul]

@Talentul este 10 % inspiratie si 90% transpiratie[Thomas A. Edison]

@Singura modalitate de a scapa de ispita este sa ii cedezi.[Oscar Wilde]

@Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.[Konrad Adenauer]

@Fereste'te de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului.[N.Iorga]

sper sa iti placa:X

| Ada... a răspuns:

Bună! "Zâmbeşte când eşti supărat, nu lăsa pe nimeni să vadă tristeţea ta."winking

| IepurashRocker a răspuns:

"Nu uita niciodatã sã zâmbesti din suflet!" - Cea mai bunã prietenã...

| Gigiku a răspuns:

"Are you going to cry again? That`s what happens when you think at life being fair.". asta am la hi5 big grin

| Mihaic93 a răspuns:

"More than 1 month ago".

| Allexy_6463 a răspuns:

Have no fear of perfection. You`ll never reach it.

Ma reprezinta big grin.

| tz_6238 a răspuns:

"Nimic nu-ti alina mai bine o rana sufleteasca decat un hohot de ras din toata inima"

| kitty_4960 a răspuns:

Lasa pe maine ce poti face azilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pe wc toata viata".

| georgy_2003 a răspuns:

Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai...love struck [Asta am eu.love struck]

| georgy_2003 a răspuns:

Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai...love struck