| Ancutss30 a întrebat:

Ce coafuri stiti pentru parul in scari, dar sa mearga la scoala

Răspuns Câştigător
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! si eu sunt tunsa in scari. coada intr-o parte impletita ciufulita cu suvite scoase. coc ciufulit, cu o fundita. alta coafura, iei o suvita mai departe de ureche si o impletesti in continuare cu altele si iti lasi parul desfacut, daca vrei sa pari interesanta si sa iesi in evidenta doua bucle intr-o parte si alte doua intr-o parte intotal patru bucle. succes, scuze de intarzierea cu raspunsul. funda daca consideri ca merit

1 răspuns:
| twixie a răspuns:

Cel mai simplu ar fi o coada de cal. si daca ai breton ai putea s-o faci mai speciala prin impletirea bretonului, gen Lauren Conrad. uite aici un tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=_J3R34JbD3w