| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Ce colanti, blugi, bluze, camasi, cizmulitze [in afara de UGG pentru ca am cateva perechi.laughing)] Se mai poarta anul asta? Daca se poate si cu poze, ar fi okbig grin. funda:* si La multi ani tuturor!

1 răspuns:
| ღKimKimmyღ a răspuns:

Am citit in reviste ca se poarta galbenul si chestiile vintage cu roz de ala deschis cu fundite negre, print-urile, dantela, imprimeurile (mai ales funny pe tricouri), pastelurile, bocanci, chestiile sport, imprimeurile florale [din nou laughing], denimul, chestii "glitter" (stralucitoare), tenesi, esarfele, vestele de blana [pana se incalzestewinking] si cam asta am gasit acum. Sper ca iti este de ajutor.winking