| Marynna a întrebat:

Ce comedii dragute stiti? Funda pentru cele mai frumoase filme

4 răspunsuri:
| lollipop29 a răspuns:

Vampire sucks, placinta americana, scary movie 1... sper sa iti placa.

| ovialex9 a răspuns:

Vacanta mare.

| BlackCoffe a răspuns:

Comediii? Experta in asta.

Vampire Sucks
I know what you did last friday 13th?
The Gods must be crazy. - Genial
Another gay movie.
Another Teen movie.
In SexCursie.
EuroTrip.
Scary Movie 1.
I love you Philip Morris.

Si mai multe, dar nu imi vin in minte. Sigur o sa iti placa. Pt ca mi-au placut mie si am ras mult la ele si au fost foarte bune. Mai ales Vampires Suck ( parodie dupa Twilight laughing )
Merit fundita?laughing)

| SpOO a răspuns:

De comedi dragute nu am auzit da... da iti spun niste comedi pe care le-am vazut si sunt destul de bune placinta americana toate partile... sper sa iti placa