| tarantulaverde a întrebat:

Ce concursuri la scoala faceti? sau ce jocuri la recreatie faceti intre voi? de clasa 8 sau 7?

2 răspunsuri:
| Maria_Alecsandra_1993 a răspuns:

Jucam lapte gros, baba oarba, tinteam trecatorii si aruncam in ei cu mere, filmam orice prostie o faceam, ne aruncam pe geam( eram la parter) fugeam de domn directorlaughing Aaa si ne jucam adevar si provocare in ore, mai jucam si carti pe pariuri si provocarilaughingFunda?

| monikkk a răspuns:

Poi... ce zici de adevar si provocare sau lapte gros sau dati toate bancile spre perete faceti un cerc mare cu scaunele luati o sticla o invartiti si la cine se opreste acei 2 copi se saruta laughing clasa mea facea mereu asta in scoala generala