| ICS_4244 a întrebat:

Ce cred prietenii despre tine? cum te caracterizezi? esti fitoasa, amabila, etc? caracterizeaza-te. funda >big grin

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Prietenii cred ca ma cunosc ca pe o carte deschisa(complet fals, dar nu se merita sa le stric bucuria prin a le spune astabig grin).
Eu, ma consider un freak al naturii, o depresiva realista atotstiutoare a carui unic leac si speranta e muzica.happy

2 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Prietenii cred despre mine că sunt o persoană răsfăţată, dar serioasă când promit ceva. Ştiu să fac atmosferă. Sunt amabilă cu cine merită şi fiţoasă cu cine încerc să îl evit.

| deniy a răspuns:

Hmm pai buna,miloasa,nebuna,sufletul petreceri,draguta,cuminte,amabila,incapatanata, educata, dreapta si cea mai buan prietena...