| Mystique_5599 a întrebat:

Ce credeti ca le place cel mai mult baietilor la fete? Astept in special raspunsurile unor baieti...

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Deci in primul rand sa mentionez ca sunt fata, asa ca punctul meu de vedere e posibil sa fie mai diferit ca raspunsul unui baiat.

Normal ca TOTI baietii/barbatii/adolescentii se uita dupa femeile/fetele/adolescentele care arata cat mai bine, sa fie cat mai slabe, deci sa arate cat se poate ca eu fotomodel!

Unii` barbatii` se uita si isi aleg numai femei/fete cat se poate de inteligente, dar daca se poate sa arate si bine ar fi` merfect.

Deci` femeia/fata perfecta a ORCARUI barbat/baiat ar fi`:

Inaltaa`(cam de 1, 70-1, 75), Corp de fotomodel, bogata, inteligenta, neavand o relatie anterioara (este si acest lucru ft. important) si bineinteles sa aiba accesoriile unei femei (cred ca stii la ce ma refer) cat se poate de mari`.

As vrea sa-ti recomand un film. Se numeste ''Shallow Hal'' si ite despre ce este vorba in el:

Urmand sfatul primit de la tatal sau, Hal se intalneste cu fete doar daca sunt frumoase fizic. Dar intr-o zi Hal il intalneste pe Tony Robbins, un guru care-l hipnotizeaza si-l face pe Hal sa raspunda doar la frumusetea interioara a femeilor. Apoi, Hal o intalneste pe Rosemary, o femeie obeza, dar cu un suflet superb, de care Hal se indragosteste. Intrebarea este daca dragostea lor va dura si din momentul in care prietenul lui Hal il scoate pe acesta de sub hipnoza

Sper ca te-am ajutat. Pupici. happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Picioarele pasarica si gemiturile care le scot in actul sexual, disperati sunt peste 95%.

| aliceinchains a răspuns:

Stii...depinde de baiat. Daca e un cocalar, un incult, o sa vrea ca fata sa arate bine si atat. Daca e de cealalta parte, o sa se uite la aspect mai putin, da' o sa vrea sa aiba si ceva in cap, sa fie inteligenta, sa poata sa poarte o discutie ca lumea cu ea.

| InnocentSmile a răspuns:

Pai majoritatea baietzilor se uita daca ai sani si fundhappy
asta li se pare lor interesantstraight face
dar nu sunt toti asa, altii mai intai incearca sa te cunoasca ca persoana:caracter, personalitatehappy
pupici mici:*

| Catherine a răspuns:

Totulhappy