| LorenaBmw a întrebat:

Ce credeti despre fetele care se pupa pe gura?happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Toate fetele peste 14 ani se pupa pe gura cu baieti! happy

---> Ce ti se pare asa de ciudat? + ca pe ele nu le obliga nimeni sa faca asta, daca vor ele, atunci e OK! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Am o gramada de colege care fac asta. Mie mi se pare ciudat, drept sa-ti spun...

| aliceinchains a răspuns:

Haha, ai schimbat întrebarea. laughing
Cum e răspunsul meu acum... de ce naiba nu lași cum ai pus de prima dată?

| paupaulapaulina a răspuns:

Un singur cuvant : Yaaaak!

Mi se pare foarte scarbos!

Maimerge sa pupi un baiat pe gura, dar fata cu fata, ei bine eu nu a-si fi foarte de acordwinking

Sper ca te'am ajutat kiss

Bye bye!

| Je_1276 a răspuns:

Fetele care se saruta se numesc lesbiene. Fetele acelea sunt atrase una de alta.Nu inseamna ca au probleme.Inseamna ca in loc sa`si gaseasca alinarea pe care un baiat nu i`o poate da, o gaseste la o fata.Sarutul e ca un fel de`a spune multumesc pentru ca esti cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie se prostesc ff mult sincer nu au minte in cap acum funda!