| Alycaaaa a întrebat:

Ce credeti despre justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Daniela1Laur a răspuns:

Pei justin bieber este idolul copiilor cu varsta pana in 14 ani, dar in sine baiatul este OK are voce dar mi se pare prea infumurat.Bine ca nu prea trebuie sa ai pretentii ca asa sunt toate vedetele de la hollywod.Mie imi placee decat vocea lui, comportamentul lasa de dorit.Prin comp lui isi indeparteaza toti fanii, fapt pentru care au aparut atatea zvonuri despre el prin ziare acum nu stiu cate or fii minciuni. Oricum nu o sa mai fie prea mult timp in floarea celebritatii!

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cred ca este un idiot imputit, plin de el, fara talent, urat... dar noroc.

| FucktheSystem a răspuns:

Cu noroc*
scuzati greseala.

| crazycolor a răspuns:

Mie imi place:d