| ViVi a întrebat:

Ce credeti despre lady gaga?
laughing eu cred ca e ciudata ..acuma vrea sa faca concert gaytongue

Răspuns Câştigător
| diiiiiannnnaa a răspuns:

happy Idem idem idem love struck Nu o suport e o... prefer sa ma abtin de la cuvinte obscene :p... ii urasc melodiile. mai ales pe aia poker face rolling eyes! Jos k ciudata laughing)

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie imi plac mult melodiile eilove struck
Stilul vestimentar este intr-adevar ciudat, dar mie chiar imi place...love struck happy
Si...sigur ca vrea sa faca concert gay din moment ce ea e si bisexuala si hermafroditalaughing
Chiar e ok si imi place muzica eilove struck happy big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Are voce dar e ciudata, a marturisit dupa un concert ca are si organ sexual masculin...

| Antrax a răspuns:

Da aia e bi dupa cum mi-am dat seama din videoclipul de la love game

| Antrax a răspuns:

Intr-un interviu a spus ca vrea sa o faca in 4 cu cei de la jonas brotherslaughing

| inna a răspuns:

Mie imi place multwinking. Imi plac la nebunie melodiile ei si imi place stilul ei vestimentar foarte mult.

| JackieSue a răspuns:

Nu e ciudata, e noncomformista.
Muzica e super, hainele sunt si ele foarte cool.
Dar incearca prea mult sa fie diferita :
http://www.uonline.ro/......erita.html

| ViVi explică:

Da se imbraca fainhappy si are melodii frumoasehappy
dar tot e ciudata

| ViVi explică:

Nici mie nu prea imi placestraight facestraight facestraight face

| Bishop a răspuns:

Are voce, dar e cam ciudata... ia uite ce se mai zice despre ea si ce-a declarat http://www.apropo.ro/lol/lady-gaga-este-barbat-video-4724808

| ing. a răspuns:

Mie imi place cum se imbraca.happy
Nu pot sa spun ca sunt o fana de a ei, dar bravo ei ca a ajuns asa de departe intr-un timp atat de scurt.Adica,cine a auzit de lady gaga inainte sa apara albumul The Fame in 2009?happy
Dap. e cam ciudata.laughing
big hug Pupici multi la tinehappykiss
Si app. a fost o stire intr-o zi "Gaga.Lady sau Misterthinking"rolling on the floorM`a lasat masca stirea aiaoh go on

| viki a răspuns:

Imi place cum canta, dar e prea ciudata.straight face

| DeeDee_1261 a răspuns:

Mie imi place de ea. E si simpatica dar imi place foarte mult stilul pe care al are la imbracaminte.happy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Imi place cum canta...love struck
si stilul vestimentar.love struck
da pentru mine tot o ciudata ramane.big grin

| passion a răspuns:

Mie chiar imi place f mult.si melodiile si tothee hee.:X

| lili_1880 a răspuns:

Melodiile sunt dragute. daca nu te uiti la ea laughing)) I don't want to see

| crazy_girl a răspuns:

Nu e de mirare ca vrea sa faca un concert gay din moment ce si ea e bisexuala. mie imi place foarte mult melodia just dance dar mi se pare foarte ciudata

| andreia_8426 a răspuns:

Imi place cum cinta danseaza si cum se imbraca.
Dar despre zvonurile ce se spun despre viata ei personala nu pot sa spun decit ca e ciudata.