| Stefy_5345 a întrebat:

Ce credeti despre un alt razboi mondial, care se va declansa in 2012 din cauza crizei.frofa de istorie mi-a zis ca dupa orice razboi nu va mai exista criza... ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Nu e adevarat! Ca de exemplu, dupa primul razboi mondial in multe state au foat crize, razboaiele se declanseaza daca tarile respective nu se inteleg sau pentru pofta de expansiune. Un weekend placut! Acum cu razboiul, sa speram ca nu va fi.

| Cocki a răspuns:

Si profu meu de istorie nu crede in Dumnezeu, dar pe stramosii lui (profului de istorie)Cine i-a creat? E aiurit rau profulaughing