| Barbiiiiie a întrebat:

Ce credeti? E calumea sa ai o sora geamana o dublura?big grin
Eu am si e o nesuferita semanam leit laughing si mereu ii pakalim pe baietihee hee

3 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Da,e foarte tare sa ai o sora/frate geaman/a
Si eu mi.as dori un frate geaman!hee hee

| Rocsaanna a răspuns:

Sincera sa fiu pare misto.dar eu vreau sa fiu unik in lume asa ca eu nu vreau.

| katy_3282 a răspuns:

Da semanati leit dar pun pariu ca aveti caractere absolut diferite! Cei ce nu sint din gemeni isi doresc asta cei ce au invers! Eu as spune ca ce este mai frumos ca o sora geamana, trebuie sa te inteleaga perfect si sa-ti fie cea mai buna prietena