| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Stirea ca stirea, dar comentariile fac tot deliciul. Si intr-adevar femeile ar trebui sa-si tina gura, in special cand au langa ele un tractorist sef; sa-si tina gura si sa plece unde or vedea cu ochii, sa-l lase in mahmureala singur si sa moara in propia-i voma. Sfat valabil si pentru barbatii care au o femeie betiva langa ei, sunt destui doar ca nu sunt atat de mediatizati pentru ca tin totul in ei.

2 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna.
Sunt total impotriva celor spuse de barbati. Doamne, ei nu au invatat la scoala ca o femeie nu se atinge nici macar cu o floare? De fapt in zilele de azi nimeni nu mai are rusine, si nimeni nu mai are respect fata de femeisad. Posibil ca unele sa mai scape din greseala mna cate un amanunt sau un secret chatterbox dar asta nu este motiv de bataie, de fapt din potriva exista barbati care au de 10 ori gura mai mare ca a femeilor. Trezitiva oameni buni! Oare chair in Romania nu mai exista respect fata de femei :O?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste rai... o femeie daca e tipacioasa sau plina de cearta nu trebuie batuta trebuie divortat