| alexaalbu a întrebat:

Ce credeti voi despre despre fusta neagra dres maro bluza verde si c puncte negre si in cap o palarie de soare verde? astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Ralucca a răspuns:

Nu crezi ca sunt prea multe culori? Poti renuntza la palaia aceea cu puncte negre call meu. Si poti sa nu porti dres de loc. sau daca nu. adauga unul verde happy. si niste cizmulitze negre happy... Funda?happy

3 răspunsuri:
| yonela18 a răspuns:

Nu conteaza neaparat culorile, ci si modelul, dar dp ce ai spus uh, negru, maro si verde,. nu prea e o combinatie buna...big grin sper sa te ajut cu ceva... fundita?:X:X

| alexaalbu explică:

Buna. sunt folositoare raspunsurile voastre dar ca sa nu se supare nimeni o sa mai asteptam raspunsuri 1 zi sau cat mai avem timp! imi plac amandoua raspunsurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hidos