| ForbiddenLove a întrebat:

Ce creion de ochi sa folosesc? Am ochii verzi si parul blond natural.Credeti ca creionul de ochi negru este prea dur pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Vio90 a răspuns:

Parerea mea este ca depinde si de culoarea tenului in principiu. Daca ai un ten mai alb va fi un contrast deranjant si in cazul asta poti folosi unul maro dar daca tenul tau este unul usor cald poti folosi cu usurinta un creion negru. Si daca esti in cautare de unul bun ti-l recomand pe cel de la Astor Kajhal Eyestudio este rezistent la apa si chiar rezista de dimineata pana seara destul de bine. Mult succes!

4 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Incearca un albastruu eu as afolosesc si il dau inaintru ochiului daca ma intelegi ce vreau sa zic sub pleoapatongue

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai nu sa stii cati scoate ochi in evidenta :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai brown sau maro-roşcat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu cred ca iti va contura si mai mult ochii si ti va pune in evidenta si aceasta non culoare este cea mai clasica si cea mai portivita.Pup...succes.Cu drag, Madalina.