| Tofii a întrebat:

Ce cuprinde dosarul de inscriere la liceu?

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Chesti laughing rolling on the floor, fundita?

| OFetitsaRoz a răspuns:

Certificatul de nastere legalizat, fisa medicala si adeverinta medicala... funda?happy

| ßhåååå a răspuns:

Dosarul de inscriere cuprinde:copie dupa buletin sau certificat de nastere,copie dupa buletinul parintilor, fisa medicala, adeverinta cu mediile 5-8 si media de la evaluarea nationala, cerere de inscriere, foaie matricola pentru cls 5-8(pe care le primesti de la secretariatul scolii). Funda?big grin

| Adina_9029 a răspuns:

Uita-te pe internet sau pe brosura aia data de la scoala ca scrie acolo.>>>