| sellyz a întrebat:

Ce diferenta este intre conversi si niste bascheti obisnuiti? adica vreau sa stiu daca merita pretul. uitati aici niste linkuri cu niste conversi si niste bascheti abisnuiti:http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

funda pentru cine gaseste cat mai multe deosebiri. :*

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cei de la Converse au o calitate mult mai buna si rezista mult mai mult timp decat ceilalti. De exemplu, am o pereche pe care am purtat-o foarte des timp de 4 ani si abia acum au inceput sa se rupa si sa se deterioreze. Merita sa iti cumperi, daca vrei sa ii ai pentru o perioada lunga.

3 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Rezista mai mult si sunt mai cool. Nu vad ce altceva ii mai deosebeste:**

| Iulia1106 a răspuns:

Conversii sunt mai rezistenti decat tenesii simpli. Aaa, si mai este chestia ca tenesii nu sunt de firma, insa conversii sunt. Dar si eu sunt de parere ca nu ar trebui sa dai atati bani pe o pereche de tenesi. Acum tu decizi.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Mai bine îți iei niște teniși obișnuiți decât să dai 2-3 milioane pe converși pentru că nu e mare diferență. Părerea mea.
Pa, pa.