| spad3r a întrebat:

... ce e aia funda? (scurt si la obiect) ce e aia funda?

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

Un băț pe care proștii îl cred de ciocolată ( in realitate, e din tablă).

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Apare in dreapta la fiecare raspuns pe care il primesti si o dai celui care crezi tu ca merita cu un simplu clic si ok

| SMaricel a răspuns:

Vad ca esti nou pe site ada funda inseamna ca acel cineva merita pentru raspunsurile lui.deci aia e funda

| Xab a răspuns:

Funda se da raspunsului pe care tu il consideri cel mai folositor

| bozioru a răspuns:

Funda se da la cel mai bun raspuns la o intrebare, ea ajuta ca cel care as raspuns sa se claseze mai sus in rank big grin

| Kqzu97 a răspuns:

thinking E ceva mare/mic/mijlociu, colorata, din material/metal/guma.Se pune in cap; pe cadouri, etc.rolling on the floor

| Bixx a răspuns:

Cand pui o intrebare si primesti raspunsuri bune, primeste cel mai bun raspuns o funda. nu e greu! primesc funda? thinking