| anonim_4396 a întrebat:

Ce e asa de "suuper " la Barn Buddy? Dati si niste motivewinking

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu-mi place...

| KiTTy_8200 a răspuns:

Joc de 2 ani si inca nu m-am plictisit

| QAlessia a răspuns:

Toate

| roxymaria a răspuns:

Dorinta de a avansa, se a cumpara pamanat si animale de ai inrece pe ceilalti vecini la nivel si nu in ultimu rand lipsa de ocupatie big grin

| alifbaataa_5358 a răspuns:

Eu m-am jucat un an intreg, am inceput ca un obsedat, ma jucam zi, noapte sa fur, sa avansez, sa pun gandaci dar la un timp mi-a pierit cheful, deja aveam facute pamanturile, fiecare animal, plitiseala, si acum ma joc farmville, sunt nivel 64 e ff frumos, nu te plictisesti, tot timpul se pun chestii noi, cladiri, te poti avansa cat vrei, poti sa iti maresti teritoriu, poti sa iti pui pamanturilE unde-i vrei.