| anonim_4396 a întrebat:

Ce este acest mozol? raised eyebrows Un fel de sarut? Lamuriti-ma si pe mine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi e scarba numai cand aud cuvatul asta invetat pe messraised eyebrows

| Elena1234456 a răspuns:

O Doamne laughing. cati ani ai? Este un sarut mai. special.Cu tongue.

| marrr a răspuns:

Mah sarut se numeste ala cu limba...Am auzit multa lume care spune "m-am sarutat cu limba" sau "sarut umedrolling on the floor". din cate stiam, pupicul este cel fara si sarutul este automat cu limba.ma rog, probabil ca sunt eu mai in urmahee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Exista si sarut uscat? nu e pericol sa te zgarii?

| CosteaVlad a răspuns:

mozól, mozoále, s. n. (reg.) umflătură, gâlcă; bătătură.

sursa: http://dexonline.ro

:D

| rey a răspuns:

Sarut pe gura care dureaza mai mult, nu neaparat cu limba.
Succes la,, mozolit''hee hee.

| Bubble a răspuns:

@ioanaw
de fapt
marr nu e in urmahappy
pipic numai cat atingihappy
sarut = mozol

| mariaw a răspuns:

Esti

| maria91r a răspuns:

Este sarutul cu limbatongue

| NedeaAndrei a răspuns:

Mozolul este un sarut cu tongue care este mai lung de 5 minute. sper ca team lamurithappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

French kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mozolul este un sarut cu limba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba orce medic:mozolul sau sarutul au ca rezultat o secretie asemanatoare cum ai face sex[pare o nebunie-dar este adevarat]ca rezultat al sarutului buzele se umezesc, acelasi lucru se intampla si cand faci sex-RELU[BILLY DE IASI}

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu limbocu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa esti proastaa

| alinuta113 a răspuns:

Mozol este un sarut asa mai excitant sau mai cu foc dar in dexo sa gesesti ca e batatura sau ceva de genul asta@@@

| beauspirt a răspuns:

Un mozol nu ii sarut sarutu nu ii cu limba. mozolu dureaza mai mult ca si un sarut, sarutu este doar cu buzele mozolul esti si cu limba...dar aveti grija la dinti, multa lumea a zis ca a avut acceasta problema, si daca dai mozol nu trebuie sa pari disperat laughing. ca majoritate lumi big grintonguetongue succes

| xSCORPIONx a răspuns:

Hey am observat ca tot sunt explicatii pentru fete de genu lasate condusa de prietenul tau dar pe el cine draq la invatat ca doar nu s-a nascut invatat. Ex: fratele meu are 15 ani si nu stie sa sarute! eu nu vreau sa ii arat pentru ca asa il tin in suspans a cautat pe TPU de foarte multe ori dar a gasit doar pentru fete!