| Deea236 a întrebat:

Ce este la moda toamna-iarna anul acesta? am 13 ani si sunt o fata. De la cizme pana la caciuli, blugi, geci, etc. Va rog sa ma ajuti!:Xwinking FUNDA!

1 răspuns:
| 1ulia a răspuns:

Draga mea, salutare! in primul rand, eu zic ca la 13 ani nu ar trebui sa te stresezi asa tare, pentru ca tu esti draguta in orice, la varsta asta frumoasa. nu ai nevoie de bonusuri, daca tot vrei sa te afli in tendinte, iti pot spune ca in sezonul respectiv se poarta verdele inchis, visiniul, mustarul, auriul. blugii evazati sunt din nou la moda, gecile se poarta cele simple, cu cateva aplicatii sau cel mai bine pentru tine: cu cateva buzunarase, stil militaresc. caciuli, au ramas in tendinte cele ca a lui Mos Craciun, cu smoculet si snururi in fata. sper ca te-am ajutat!