| AndreyFsk a întrebat:

Ce este un paysafe card? Pot lua banii de pe el daca ma duc la banca cu el?

Răspuns Câştigător
| TDGAMING a răspuns:

Paysafecard este un fel de cont,, bancar`` dar nu poti scoate bani de pe el, poti doar sa cumperi chestii de pe net bagand codul care este format din 16 cifre. Daca ai gasit un paysafecard si vrei sa afli cati bani sunt pe el intra pe google scrie paysafecard si cauta unde scrie interogare sold unde trebuie sa introduci codul si iti zice daca sunt bani pe acel cont.