| AlxGoliatH a întrebat:

Ce este un telefon replica? Si care este diferenta dintre un Smasung galaxy s3 original si o replica s3? Daca este un telefon replica are specificatiile injumatatite decat originalul si se strica mai repede? dau funda cine imi explica.

1 răspuns:
| Quicky25 a răspuns:

Replica este o copie mult mai ieftina a unei marci celebre.Din moment ce este o replica si costa mult mai putin e normal sa fie diferente de calitate intre el si original. Daca ai un S3 original o sa-ti dai seama foarte repede de cand o sa vezi un S3 replica.