| iJustWannaDance a întrebat:

Ce exercitii fizice de facut in casa imi sugerati pentru a slabi in zona abdominala si in zona bratelor? pilates e bun?
nu stiu cum sa slabesc... fac si jogging, dar nici un rezultat. am 1.60 m, 57kg si 14 ani.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel_4987 a răspuns:

In fiecare seara sa faci intre 50-100 abdomene, 50-100 genoflexiuni. Fara mancare dupa ora 18, fara dulciuri, fara grasimi, fara sucuri, de preferabil apa plata. Si daca ai timp ai putea sa mergi la alergat. In maxim 2 luni iti garantez eu ca vei arata diferit. Apropo, incearca sa faci in fiecare seara din ce in ce mai multe abdomene si genoflexiuni si sa nu bei nimic dupa. Mult succes:*.

2 răspunsuri:
| UniversaLove a răspuns:

Salutare
~*~Pilates,Yoga,Tai Chi, abdomene, flotari.Multa Vointa si Curaj~*~

| misumisu a răspuns:

E bun, de asemnea flotari, abdomene si de ce nu sa faci cateva sarituri si altele