| LostInDreams a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati sa fac pentru a da jos grasimea depusa pe coapse si genunchi si cam in cat timp pot sa vad rezultate? Sunt disperata, am nevoie urgenta sa slabescstraight face. Fundaaaa

2 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Alergatul? Alergatul cu folie de bucatarie in jurul zonei cu probleme? Genoflexiunile? Presa pentru picioare?

| Stefaniaaa a răspuns:

Iti recomand sa faci multe alergari contra-timp.Iti va pune musculatura in miscare, determinand slabirea la nivelul genunghilor... iarpentru coapse incearca fandari, alergari usoare(in miscare sau pe loc). Crede-ma, functioneaza! Succes!:*:*