| BeatriceRamo a întrebat:

Ce face un ministru al apararii? ca nu prea le am cu politicalaughing

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fura! Cat poate, pentru el, pentru rude si copii!

| ViVi a răspuns:

Se ocupa cu apararea tarii thinkinglaughing nici eu nu ma pricep la politica ma doare undeva de politica Romaniei .care nu e buna de nimic

laughing

@vivi

| Raiden a răspuns:

Se ocupa cu ceva de armata. apararea nationala.razboaie din asteabig grin.

| Andreeagen a răspuns:

Iti zic ce ar trebui sa faca ministru apararii :Sa se ocupe de apararea tarii noastre cand zic aparare ma refer la chestii pe plan militarhappy

Zic ar trebui pentru ca ei nu prea fac nimic din ce ar trebui sa faca si cum spune cristi.
Ocupatia lor e de a fura cat mai mult si de a parea ca fac ceva asta e ocupatia lor si raspunsu la intrebarea tahappy

| Mixed a răspuns:

Buna... iar teme pe site?

Ministru al apararii ...ala care cica apara...

fura si el cat si de pe unde poate... cum spune Cristilaughing

| BeatriceRamo explică:

Nu e temawinking oriqm mersi de raspunsuri:*