| Gugletizaa a întrebat:

Ce faceti cand iesiti in oras cu prietenii ca sa va distrati? funda!happy

Răspuns Câştigător
| anna98 a răspuns:

Mergem sa ne plimbam[suntem vreo 12laughing si vorbim, povestim chestii amuzante care dupa radem de elelaughing. Daca unu din ei e suparat cu atat mai mult facem glume sa ii ridicam moralu.Mai mergem in oras unde ne intalnim absolut toti de la liceu si de la 2 scoli.Acolo vin uneori si o parte din fetele de la Blaxy Girls sau mergem si stam toti in Skate Parc. O zi e super cand o petreci cu prieteni si faceti ceea ce va place!happy

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Eu chiar acum mă duc să mă dau cu sania, să mă bulgăresc şi să beau o ciocolată caldă cu prietenii.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai:Mergem la Mec devil, ne plimbam...happy.
Acum poti merge si la patinoarhee hee
Gasesti tu cevathinking