| Twix4Ever a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?(Funda pentru cel mai inspirat raspuns!)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai stau aici sau ma uit la un film.

| MenInShadow a răspuns:

Ascult muzica, desenez personaje din anime-uri, ma joc pe pc, ma uit la tv.

| Ramo80 a răspuns:

Curatenie! Si ma plictisesc cam des! laughing

| Miinniiee a răspuns:

Mananc fond de ten.

| Lorytza3 a răspuns:

Cand ma plictisesc eu imi sun cea mai buna prietena si vb cu ea ore in sir sau : ma jokpe calcu, la tv, cu prieteii, ma joc cu animalutele de casa si chem pe la mine sa stam pe oricene vrea si poate veni sau ies in oras cu ei! ma bucur ca te-am ajutat! happywinking

| Cyndrella2000 a răspuns:

De obicei incerc sa ies pe afara cu prieteni,joc jocuri pe net,fac farse lu`sor-mea...fac o prajitura, incer ca citesc ceva, da`se intampla cam rar asta...de obicei nu ma plictisesc ca ma uit la t.v,si stiu sa ma distrez pe afara,nu ar strica, iesi si tu pe afara cu prieteni, incearca sa te distrezi

| terroristul a răspuns:

Caut un film, vb cu prietenii, ies pe afara, merg in parc cu prietenii, biliard ...cam atat