| puffika a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti si e vreme rea afara?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cand stau in fata pc-ului si ma satur tot gasesc ceva interesant la ps3 sau un film online asta fac in tot timpul liber in afara de cumparaturi si treaba domestica.

| dulcykaLy a răspuns:

Ma joc pe calc. sau ma uit la tv

| B3belusha a răspuns:

Stau pe pc, ma uit la tv sau vb la tel laughing aaa. sau dorm big grin

| pufosheniaaa a răspuns:

La tv sau la pc si cauc chesti stupide gen cum stii cand cineva te place sau superstitii sau chestii din astea sau intru pe situri cu joculete sau pe youtube multe chesti

| alinutza_1073 a răspuns:

Ascult muzica pe tel ma uit la tv