| vivigreen a întrebat:

Ce faceti cand va simtiti singuri? ( Ma simt aproape parasita de prieteni, puteri, chef de viata)

Răspuns Câştigător
| Ionutzu0077 a răspuns:

Iti cauti prieteni noi aventuri noi prietenii noi o sati vine cheful de viata de nu te vezi sai plus stai asculti niste muzica buna si faci ce-ti trece prin minte in acel moment restul vine de la sine smugwinking Fundalaughing!

9 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

1.Multa relaxare(Asta include mult timp petrecut in fata Tv-ului si Pc-ului) sau pur si simplu stat in pat si citit o carte
2. Dupa ce ma relaxez incerc sa ies pe afara poate mai cunosc pe cineva.

| Chrisz a răspuns:

Ne gandim ca trebuie sa trecem peste si data viitoare sa fim mai atenti.Ai grija ca lumea e rea, incearca sa fii cu un pas inainte.

| Dariusuu a răspuns:

Ascult puțină muzică și trece.

| DDCC a răspuns:

E stare cu care m-am obișnuit uneori, deci în afară de muzică nimic.

| drogh a răspuns:

Mă pun în pat şi sun pe o persoană apropiată să mă mai scoată din starea mea plictisită, sau deschid televizorul şi urmăresc ce apuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa iti accepti starea si poate la un moment dat va trece.

| fadnox a răspuns:

Nimic, ce poti sa faci? continui ce tocmai faceam... ar trebui sa fie ceva anume de facut?

| Lynna a răspuns:

De obicei ascult muzica, melodii din acelea cu mesaj...

| StefanCristi55 a răspuns:

Dormim putin sa ne refacem puterile, ne recastigam increderea in propriile forte, ne gasim un hobby, si ne facem alti prieteni pana ceilalti se intorc la noi