| Dizzydizz a întrebat:

Ce faceti de revelion?
Ce parere aveti despre petrecerea revelionului in 2?happyAti face astA?

Răspuns Câştigător
| Andreea3219 a răspuns:

De revelion petrec cu prieteni intr-un club al tatalui colegului meu:X iar a doua zi iau masa cu familia (si cand zic familie ma refer ca se strang toate rudele la noi in casa), (traditie de familie), nu ma voi plictisi. Eu una nu as spune nu unui revelion in doi, sa trec in noul an alaturi de persoana iubita si inconjurata de romantism. Asta este parerea mea, a ta care este, cum treci in noul an?
Fie ca noul an sa-ti aduca fericire, iubire, sanatate si un sac plin de dorinte indeplinite.
Pwp :*:X

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As dori sa am ocazia sa pot petrece revelionul doar cu persoana iubita. De ce nu? E o dovada de iubire mare. Sa nu vrei doar distractie. Ci implinire sufleteasca. Chiar e ceva frumos. Si eu sunt asa, mai romantic. Imi place ideea.Clar, as face asta.

Din pacate, anul acesta e alt an petrecut in tiparul distractiei, cu familia si cu prietenii lor.

Poate la anul un revelion de asta. Ar fi frumos. Chiar mi-as dori asa ceva.

| pwp a răspuns:

Poate as faceo happy
revelionul de anul acesta il fac la o prietena!happy

| shtephie a răspuns:

Normal ca da.cu persoana iubita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Cine nu-si doreste un revelion romantic?